İş Bilişim 2008 Yılında Özgün Fikirleri ve Sektöre yenilikçi yaklaşımıyla kısa sürede alanında öncü firmalar arasında yer almıştır. Uluslararası çözüm ortaklıkları ve Teknolojik alanındaki yenilikleri anında müşterileriyle paylaşmasıyla, Kurumsal firmaların IT alanındaki yükünü tamamen üstlenmiştir.

 

2010 Yılından itibaren müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda anahtar teslim projeler yapan ve yıllardır projelerindeki %100 başarı oranıyla sonlandırdığı tüm projelerde takdir toplamıştır.

Firmamız Başta IT olmak üzere , Enerji , Kapalı Devre Kamera Sistemi , Yangın ve Hırsız Alarm Sistemleri, Personel Takip, Araç Geçiş Sistemleri ve Telefon santral sistemleri olmak üzere teknoloji gereği olarak bir çok teknolojik ürünün çözüm ortaklığı ve uygulamasını yapmaktadır.

Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal(Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada İş Bilişim Bilgisayar ve Internet Sistemleri teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

İş Bilişim olarak Dinamik ve yeni nesil yönetim anlayışımızla, ileri teknolojileri kullanarak evrensel bir perspektife sahip başarımız ile müşterilerimizin ve üyelerimizin ihtiyacına en uygun çözümü, ihtiyaç duyduğu anda üreten, hep ileriye taşıyan, tecrübesini ve önerilerini paylaşan, tüm üyelerimizin bir aile ortamında, saygın, etik ve elit bir şekilde kendi işlerini yaparak kazanç elde etmelerini sağlayan, dost sıcaklığında güvenilir ve değer üreten bir iş ortağı olmak. ”

VİZYONUMUZ

İş Bilişim olarak Dünya standartlarında, Uluslararası tanınan çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, geniş ürün yelpazesi sunan teknoloji firması olmak.Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren, müşterilerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı teknoloji firması olmak.