Network Mühendisliği   
TR EN

Küçük, orta ve büyük işletmelerde ihtiyacınıza uygun, güvenilir, ekonomik ve sürdürülebilir network ve sistem altyapılarınızı tasarlayıp uyguluyoruz. Wireless , Fiber optik ve diğer Kablolama ürünlerimiz ile , şirketinizin altyapısına ihtiyaç olabilecek tüm çözümlerin danışmanlığını yapıyor ve size en uygun çözümleri sunuyoruz.
 
Gerektiğinde size de danışarak birlikte işletmenizin tam ihtiyacına uygun şekilde çözümler üretiyoruz. Tüm büyüklükteki sistemler için network kablolama, patch panel montajı, switch ve router montajı ve uyarlanması. Şirketinizin network güvenliği için firewall uygulamaları çözümleri üretmekteyiz. İş Bilişim Teknoloji’de gelecekte firmanın yada kurumun ulaşabileği konum göz önünde bulundurularak, ağ altyapısı ve topolojisi ileriye dönük tasarlanır ve belirlenen çözümler süratle uygulanır.
 
Her türlü aktif network cihazlarının kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir. Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.
 
Network Altyapı Hizmetlerimiz
•  CAT-5, CAT-6 Network Kablolama Hizmetleri
•  Network Prizleri Montaj ve Test Hizmetleri
•  Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri
•  Kabinet Montaj ve Temin Hizmetleri
•  Fiber Optik Sonlandırma ve Noktadan Noktaya Erişim Hizmetleri
•  Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri
•  Kanal Çekme ve Yapılandırma Hizmetleri
•  Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı
•  UPS Hattı Kurulum ve Test Hizmetleri
•  Profesyonel Sistem Odası Uygulamaları
•  Projelendirme ve işçilik
• UTM – Firewall Kurulumu
• Sistem Odası Kurulumu
Network altyapı sistemleri projelendirme ve uygulama işlemleri için kurulum yapılacak tesiste keşif yapılması gerekmektedir. Ağ altyapı ve kablo yapısının belirlenebilmesi için yandaki ücretsiz keşif formundan bize ulaşabilirsiniz. Mekanda yapılacak ücretsiz keşif sonrasında mühendislerimiz isteklerinize uygun çözümler içeren projenizi fiyatlandırarak size teklif sunacaktır.
İşletmeniz için profesyonel network altyapı ve kablolama çözümleri sunuyoruz. Yeni sistemlerin kurulması, var olan sistemlerin taşınması, taşınma işlemlerinde network kablolama işlerinin yapılması, network projelendirme, hazır network projelerinde fiyatlandırma, varolan sunucu ve network altyapılarının iyileştirilmesi hizmetleri sunuyoruz. Network ve elektronik altyapılarınızın kurulumu için keşif talebinde bulunarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanınız kısa süre içerisinde size ulaşarak işletmenize altyapı keşifi için gelecektir.

 

Yangın Alarm & Hırsız Alarm Sistemleri

Yangın Alarm & Hırsız Alarm Sistemleri

İş Bilişim Teknolojileri olarak; Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Acıl Durum Sistemleri satış, kurulumve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

İNCELE
Web Sitesi Kurulumu

Web Sitesi Kurulumu

Web tasarımında uzmanlaşmak bir web tasarımcısı için uzun bir süreç gerektirir. Web siteleri bilişim teknolojilerinin en üst düzeyidir. Bu gerçeklikten yola çıkan İş Bilişim uzman web dizayn ekibiyle müşterilerine profesyonel web tasarım çözümleri sunuyor.

İNCELE
Bilişim Danışmanlığı

Bilişim Danışmanlığı

Hızla gelişmekte olan dijital medyanın avantajlarını nasıl kullanacağınız konusunda sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

İNCELE