Web Tasarım   
TR EN

İletişim teknolojilerinin son zamanlardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtan bir web sitesini gereklilik haline getirmiştir. Web siteniz yoluyla markanızı tanıtabilir, müşterilerinize e-ticaret yapma imkânı sağlayabilirsiniz. Elbette ki; markanızı tanıtan web tasarımınızın, profesyonel web tasarım uzmanlarıyla koordineli bir çalışma ile hazırlanması gerekmektedir. Çünkü; web tasarımı yüksek derecede profesyonellik isteyen bir çalışmadır.

Web tasarımında uzmanlaşmak bir web tasarımcısı için uzun bir süreç gerektirir. Web siteleri bilişim teknolojilerinin en üst düzeyidir. Bu gerçeklikten yola çıkan İş  Bilişim uzman web dizayn ekibiyle müşterilerine profesyonel web tasarım çözümleri sunuyor.

Web tasarımı yalnızca kaliteli hazırlanmış görseller anlamına gelmemektedir. Hızlı, çözünürlüğü yüksek kullanımı kolay web tasarımları hazırlanması gerekmektedir. Bir web tasarımında birçok programın koordineli olarak kullanılması gerekiyor. Bunlar animasyon programları ve resim editörleri olarak sıralanabilir. Tüm bunların web tasarımı sürecindeki html ile bütünleşmesinin sağlanması da gerekmektedir. Bu bütünleşmeyi sağlamak uzun yıllarda oluşabilecek bir birikimle mümkün olabilmektedir.

Yılların verdiği tecrübeyle İş  Bilişim tasarım ekibi hayal gücünü zorlayan web tasarımları ile müşterilerinden çok müşterilerinin hedef kitlelerini hedefler. Web tasarım öncelikle hayal edebilmek, hayalleri kurgulayabilmek ve tüm bunları internete aktarabilmektir. Tüm bunların yapılabilmesi için web tasarım alanında ciddi bir birikime ihtiyaç vardır. İş  Bilişim uzman ve birikimli kadrosuyla kurumlara web tasarım alanında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi

Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

İNCELE
Web Sitesi Kurulumu

Web Sitesi Kurulumu

Web tasarımında uzmanlaşmak bir web tasarımcısı için uzun bir süreç gerektirir. Web siteleri bilişim teknolojilerinin en üst düzeyidir. Bu gerçeklikten yola çıkan İş Bilişim uzman web dizayn ekibiyle müşterilerine profesyonel web tasarım çözümleri sunuyor.

İNCELE
Yangın Alarm & Hırsız Alarm Sistemleri

Yangın Alarm & Hırsız Alarm Sistemleri

İş Bilişim Teknolojileri olarak; Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Acıl Durum Sistemleri satış, kurulumve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

İNCELE