Güvenlik Kamera Sistemleri

Evler, iş yerleri, kurumlar ve akıllı şehirlere kadar geniş bir alanda, farklı ölçeklerde projeler için akıllı ve entegre güvenlik çözümleri tasarım ve uygulamaları yapan İş Bilişim, önemli başarılara imza atmış bir teknoloji şirketidir. Ürün ve hizmetlerimizle insanların güvenlik ve konforunu arttırmayı hedefleyerek, uzmanlık alanımız içerisindeki güvenlik kamera sistemleri,alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, mobil güvenlik sistemleri, bilişim ve altyapı sistemleri alanlarında deneyimli personelimiz ve çözüm ortaklarımız ile en iyi hizmeti üretmek için çalışıyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm projelerde satış sonrası destek ve teknik servis hizmetlerinin eksiksiz yerine getirilebilmesi için tüm şirket personeli için özel olarak hazırlanan eğitim programları düzenli bir şekilde yürütülmektedir. Çağrı merkezimize ulaşan tüm destek talepleri anonim veri analizi ile geliştirme, planlama ve yatırım süreçlerinde kaynak olarak kullanılmaktadır. Satış sonrası teknik destek ve servis hizmetleri İş Bilişim ‘in kuruluşundan bugüne kadar edindiği tecrübeyi kullanarak özenle planladığımız ve yürüttüğümüz konulardan birisidir. Alanında uzman teknisyenlerden oluşan kadromuz ile teknik servis hizmetlerini başarı ile gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktayız.

İş Bilişim, güvenlik kamera sistemleri projelendirme, satış ve kurulum hizmetleri vermektedir. Güvenlik sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan kamera sistemlerinde profesyonel çözümler üretmekteyiz. İhtiyaca uygun ahd ve ip kamera projeleri ile fiyat / performans odaklı güvenlik sistemleri inşa ediyoruz. Kapalı devre kamera sistemlerimiz görüntü kalitesi yüksek ve uzaktan izlenebilir ürünlerden oluşmakta ve siber saldırılara karşı korumalı ürünler tercih edilmektedir. İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri veren firmamız; Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri sunmaktadır.

  • Date: Kasım 13, 2020
  • Client: Johnson Group, US
  • Category: ,
  • Value: Johnson Group, US